ПРОЄКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МОВНОЇ ОНЛАЙН-ШКОЛИ
Анотація
Метою роботи є проєктування та розробка системи управління мовною онлайн-школою з використанням сучасних інформаційних технологій. Основними завданнями проєкту є створення системи для реєстрації та авторизації користувачів, організація доступу до навчальних матеріалів та курсів, взаємодія між вчителями та учнями, а також інструменти для моніторингу та оцінювання результатів навчального процесу. Об’єктом дослідження є процеси розробки та впровадження системи управління мовною онлайн-школою. Предметом дослідження є аналіз і вибір оптимальних технологій для реалізації системи, зокрема, вивчення можливостей мов програмування та баз даних. Результатом роботи є функціональна та ефективна система управління мовною онлайн-школою, використання якої дозволяє забезпечити зручний та ефективний навчальний процес для вчителів та учнів.
The purpose of the work is to design and develop a management system for an online language school using modern information technologies. The main tasks of the project are the creation of a system for registration and authorization of users, organization of access to educational materials and courses, interaction between teachers and students, as well as tools for monitoring and evaluating the results of the educational process. The object of the study is the process of development and implementation of the online language school management system. The subject of the research is the analysis and selection of optimal technologies for the implementation of the system, in particular, the study of the possibilities of programming languages and databases. The result of the work is a functional and effective online language school management system, the use of which allows you to provide a convenient and effective educational process for teachers and students.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).