САЙТ-ДОСЛІДЖЕННЯ – МАЙБУТНЄ МІСЬКОГО ПЛАНУВАННЯ
Анотація
У зростаючому світі міських просторів важливість ефективного міського планування стає все більш очевидною. У цьому контексті використання сучасних технологій, зокрема сайтів-досліджень, має великий потенціал для покращення процесів прийняття рішень у містах. Наше дослідження присвячено аналізу ролі сайтів-досліджень у майбутньому міського планування. Ми дослідимо, як ці інструменти можуть сприяти збору, аналізу та використанню даних для оптимізації міських інфраструктурних проектів, забезпечуючи ефективніше використання ресурсів та поліпшення якості життя міського населення. Наша робота також зверне увагу на потенційні виклики та можливості, пов'язані з впровадженням цих інноваційних підходів у міському плануванні.
##submission.downloads##
Опубліковано
2024-05-20
Як цитувати
Вєхтєв, М. (2024). САЙТ-ДОСЛІДЖЕННЯ – МАЙБУТНЄ МІСЬКОГО ПЛАНУВАННЯ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (12). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1373
Номер
Розділ
Інженерія програмного забезпечення
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).