СТВОРЕННЯ ЗАСТОСУНКУ ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ДАНИХ НА ДРУГОМУ ЕКРАНІ
Анотація
Метою дослідження є створення застосунку для відображення даних на другому екрані. Завданням, у свою чергу, є проектування та розробка застосунку для зручного відтворення даних на другому моніторі. Об’єктом дослідження є технології, що нададуть можливість втілення мети найлегшим й найефективнішим методом. Результатом дослідження є спроектований застосунок з використанням рушія Godot та мови програмування C#. Застосунок створюється з метою поліпшення якості виступів й доповідей з використанням цитат чи певних даних.
(The purpose of the research is to create an application for displaying data on the second screen. The task is to design and develop an application for convenient playback of data on a second monitor. The object of research is technologies that will provide an opportunity to realize the goal in the easiest and most effective way. The result of the research is a designed application using the Godot engine and the C# programming language. The application is created to improve the quality of speeches and reports using quotes or certain data.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).