ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ ДО ВИКОРИСТАННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Анотація
Серед важливих пунктів у підготовці майбутніх учителів, зокрема тих, що викладатимуть інформатику, є навчання до використання автоматизованих систем управління закладом шкільної освіти. Саме вчителі інформатики впроваджують сучасні підходи у навчанні, впливаючи цим на вдосконалення навчального процесу в закладі шкільної освіти.
Дана підготовка потрібна через певні чинники, а саме:
- Постійне використання ІКТ у освіті;
- Труднощі в управлінні освітнім закладом;
- Пристосування до сучасності закладам освіти;
- Використання інновацій в освіті.
А всі потреби даного переліку закривають саме автоматизовані системи управління (далі АСУ), тому що вони мають певний комплекс програмних засобів, які забезпечують автоматизацію усіх видів управління шкільним закладом.
Among the important points in the training of future teachers, in particular those who will teach informatics, is training in the use of automated management systems of the school education institution. It is informatics teachers who implement modern approaches in education, thereby influencing the improvement of the educational process in the school education institution.
This preparation is necessary due to certain factors, namely:
- Constant use of ICT in education;
- Difficulties in managing an educational institution;
- Adaptation of educational institutions to modernity;
- Use of innovations in education.
And all the needs of this list are covered precisely by automated management systems (hereinafter ACS), because they have a certain set of software tools that provide automation of all types of school management.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).