СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ ФАКУЛЬТЕТУ. БЕЗПЕКА ДАНИХ
Анотація
Метою дослідження є забезпечення безпеки даних користувача для web-орієнтованої системи електронного документообігу в межах навчального підрозділу університету, а саме факультету. Завданням дослідження є порівняння та вибір підходів забезпечення безпеки даних, що підвищує захист даних в системі. Об’єктом дослідження є методи забезпечення захисту даних. У дослідженні використано метод інтерв’ювання та роботи з документацією. Дослідження проводиться з метою покращення безпеки в системі електронного документообігу(СЕД) факультету.
Посилання
Document automation [Electronic resource] / en.wikipedia.org. – 2017. – Mode of access : https://en.wikipedia.org/wiki/Document_automation.
Захист інформаційних ресурсів / Василь Франчук. - К.:Редакції газет природничо-математичного циклу, 2012. - 112 с. - (Бібліотека «Шкільного світу»).
Франчук В.М. Використання хмарних технологій у ВНЗ. Cлужби Google// Хмарні технології в освіті : матеріали Всеукраїнського науково-методичного Інтернет-семінару (Кривий Ріг – Київ – Черкаси – Харків, 21 грудня 2012 р.). – Кривий Ріг : Видавничий відділ КМІ, 2012. – С. 99-100
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).