Рухома роботизована платформа на базі мікроконтролера Arduino UNO
Анотація
Розроблена система дозволяє отримати прототип рухомого наземного пристрою, що надає можливість людині працювати у несприятливих умовах, а саме: робота на глибині, де вміст кисню в повітрі є мінімальним; робота в умовах підвищеного радіаційного фону, хімічного забруднення; проведення рятувальних операцій, а також для мінімізації людських контактів під час пандемії.
The developed system allows to obtain a prototype of a mobile ground device that allows a person to work in adverse conditions, namely: work at depth, where the oxygen content in the air is minimal; work in conditions of high radiation background, chemical pollution; rescue operations, as well as to minimize human contact during a pandemic.
##submission.downloads##
Опубліковано
2022-06-01 — Оновлено 2022-06-03
Версії
- 2022-06-03 (2)
- 2022-06-01 (1)
Як цитувати
Чайка, К. (2022). Рухома роботизована платформа на базі мікроконтролера Arduino UNO. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (9). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1277 (Original work published 01, Червень 2022)
Номер
Розділ
Комп'ютерні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).