Розробка програми для управління лікарні
Анотація
Анотація: В Україні з реформуванням медицини, має місце постійне розширення медичних послуг. В медичних закладах функції головного лікаря стають притаманні методи управління, що призводить до потреби у набутті нових вмінь. Реформа охорони здоров’я передбачає використання інформаційних технологій. Створення медичної інформаційної системи для зберігання інформації про пацієнта має великий обсяг інформації про пацієнтів, яка зберігається в електронному вигляді. Також зростає попит на функціональне наповнення цих систем. Медичні інформаційні системи зараз широко впроваджуються у всій Україні й сфера їх застосування наразі охоплює лише основні можливості в медичній сфері - сімейні лікарі, терапевти та педіатри, а для інших лікарів актуальним залишається питання друкованих варіантів заповнення паперів.
Annotation: In Ukraine, with the reform of medicine, there is a constant expansion of medical services. In medical institutions, the functions of the chief physician become inherent in management methods, which leads to the need to acquire new skills. Health care reform involves the use of information technology. Creating a medical information system for storing patient information has a large amount of patient information that is stored electronically. There is also a growing demand for the functional content of these systems. Medical information systems are now widely implemented throughout Ukraine and their scope currently covers only the main opportunities in the medical field - family doctors, therapists and pediatricians, and for other doctors the issue of printed forms of filling out paperwork remains relevant.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).