Застосунок - онлайн щоденник для ЗОШ
Анотація
Метою дослідження є створення сайту “Онлайн щоденник”для загальноосвітніх закладів, з можливістю використання як цифровий аналог звичайного щоденника.Об'єктом дослідження є готові рішення по веденню курсів та подібних систем з оцінюванням учнів та виставленням оцінок студентам. Предметом дослідження є використання зручного функціоналу та візуальних рішень, які дозволяють зручно та інтуїтивно-зрозуміло користуватися подібною системою . Сайт буде розроблений для того, щоб дозволити вчителям легко та зручно виставляти оцінки та задавати домашню роботу учням.
The aim of the study is to create an online diary site for secondary schools, with the possibility of using it as a digital analogue of a regular diary. The subject of research is the use of convenient functionality and visual solutions that allow convenient and intuitive use of such a system. The site will be designed to allow teachers to easily and conveniently grade and assign homework to students.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).