Розробка додатку для експрес-перевірки на плагіат фрагментів наукових робіт студентів
Анотація
Метою дослідження є ознайомлення з варіантами взаємодії з пошуковими системами через програмний код; розглядання і вибір алгоритмів для визначення схожості двох текстів, які можливо застосовувати для (під)фрагментів тексту. Завданням дослідження є процес створення додатку для настільних операційних систем з графічним інтерфейсом для експрес-перевірки на унікальність фрагментів наукових робіт студентів, який буде досить зрозумілим для використання викладачам або студентам для самоперевірки.
The purpose of the study is to get acquainted with the options for interaction with search engines through program code; consideration and selection of algorithms for determining the similarity of two texts that can be used for (sub) fragments of text. The aim of the study is the process of creating an application for desktop operating systems with a graphical interface for rapid verification of the uniqueness of fragments of scientific work of students, which will be quite understandable for use by teachers or students for self-testing.
Опубліковано
Версії
- 2022-06-03 (2)
- 2022-06-01 (1)
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).