Освітні системи керування вмістом
Анотація
Керування веб-контентом – галузь, що набула великої актуальності із бурхливим розвитком глобальної мережі. Потреба в інтенсивній підтримці веб-сайтів і великих порталів вимагає засобів автоматизації процесу організації і керування їх інформаційним наповненням. Відповіддю на дану потребу стали системи керування вмістом (контентом) веб-сайтів – CMS.
Web content management is an industry that has become very relevant with the rapid development of the global network. The requirement for intensive support of websites and large portals requires the means to automate the process of organizing and managing their content. The answer to this need was the content management systems (content) of websites - CMS.
##submission.downloads##
Опубліковано
2022-06-01
Як цитувати
Бурядник, Є. (2022). Освітні системи керування вмістом. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (9). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1244
Номер
Розділ
Комп'ютерні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).