Створення відео лекцій в дистанційному навчанні
Анотація
Мета дослідження – проаналізувати методику створення коротких відео лекцій для дистанційного навчання. Завдання дослідження: визначити структурні елементи навчального відео; дати рекомендації щодо методики створення визначених структурних елементів. Об'єктом дослідження є методика створення коротких навчальних відео лекцій, предметом дослідження є процес навчання студентів з використанням коротких навчальних відео лекцій. У дослідженні використано методи спостереження та аналізу. Практичним результатом даного дослідження стане серія відео лекцій для дисциплін інформатичного циклу, призначених для використання у дистанційних курсах для вищих начальних закладів.Посилання
Маркозов Д. О. Дистанційне навчання як інноваційна форма освіти / Д. О. Маркозов. // Педагогічні науки / Дистанційне навчання. – 2009. – №24.
Дистанційне навчання: Сучасний погляд на переваги та проблеми. // Витоки педагогічної майстерності. – 2012. – №10.
Khan Academy [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://uk.wikipedia.org/wiki/Khan_Academy.
How to Create Outstanding Educational Videos [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.youtube.com/watch?v=mIdd7Owp9jg.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-06-21
Як цитувати
Фещенко, Б. П. (2017). Створення відео лекцій в дистанційному навчанні. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (4). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/117
Номер
Розділ
Теорія і методика навчання інформатики у ЗСО та ЗВО
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).